Możliwości Alice CMS

Pakiet funkcji SEO

Z Alice CMS zapewnisz swojej stronie www dobry start w Google. Dzięki możliwości edytowania adresów url, meta opisów i słów kluczowych dla wszystkich podstron i elementów, zapewnisz treściom wysoką pozycję w wyszukiwarkach. W panelu administracyjnym masz także możliwość dodania przekierowań adresów np. z poprzedniej wersji strony na nowe adresy url.

Pakiet funkcji SEO

Tworzenie różnych rodzajów treści

Dzięki Alice CMS możesz tworzyć treści i łączyć je z obrazami, a następnie umieszczać je w dowolnym układzie. Bez problemu połączysz ze sobą teksty, pola tekstowe, listy obrazów, formularze, mapy google, filmy video i wiele więcej.

Dzięki temu możesz skupić się na samej treści, a następnie dostosować jej wygląd do potrzeb serwisu www.

Tworzenie różnych rodzajów treści

Swobodny dostęp, pełna kontrola

Wiele stron internetowych ale jeden panel administracyjny. To wygodne rozwiązanie zapewniające pełną kontrolę nad wszystkimi Twoimi projektami.

Swobodny dostęp, pełna kontrola

Bezpośrednia edycja treści na Twojej stronie www

Edytuj treści szybko i intuicyjnie bezpośrednio na widoku Twojej strony bez udziału panela administracyjnego. Swobodnie nawiguj po Twojej stronie mając bezpośredni dostęp do edycji elementów na niej umieszczonych.

Bezpośrednia edycja treści na Twojej stronie www

Darmowe automatyczne aktualizacje

Alice CMS to nieinwazyjny i w pełni zautomatyzowany system aktualizacji, które są bezpłatne, sprawdzone i bezpieczne. Nasze oprogramowanie jest nieustannie rozwijane, a raz zakupiona licencja pozwoli korzystać ze wszystkich przyszłych usprawnień.

Darmowe automatyczne aktualizacje

Kontrola dostępu

Przydzielaj różne uprawnienia różnym adminom. Intuicyjny system kontroli dostępu zapewni sprawną organizację pracy, dyskrecję i bezpieczeństwo wrażliwych danych. Moduł aktywności pozwoli na śledzenie historii działań wszystkich osób (kto, kiedy i co edytował).

 
Kontrola dostępu

Królestwo formularzy

Dzięki przyjaznemu edytorowi w prosty sposób stworzysz dowolny formularz i umieścisz go na stronie www. Wypełnione formularze będą wysłane na Twój e-mail a także będą dostępne w panelu administracyjnym.

Królestwo formularzy

Personalizuj design dzięki TWIG!

Na każdym etapie przygotowywania twojej strony www masz wpływ na jej wygląd. Alice CMS wykorzystuje nowoczesny i popularny system szablonów TWIG, co oznacza, że zawsze możesz dokonać modyfikacji w kodzie html strony bez obawy niekorzystnego wpływu na serwis. Wraz z Alice CMS otrzymujesz bezpłatne szablony oraz dokumentację niezbędną do ich tworzenia.

Personalizuj design dzięki TWIG!

System rejestracji użytkowników, system komentarzy

Twoja strona www może teraz pozwalać na rejestrację użytkowników i dodawanie przez nich komentarzy do dowolnych elementów (artykułów, aktualności). Wdrożenie tego typu funkcji sprowadza się do umieszczenia w szablonach odpowiednich funkcji twig opisanych w dokumentacji.

System rejestracji użytkowników, system komentarzy

Szybka pomoc

Z Alice CMS nie zostaniesz sam. Służymy szybką pomocą i konsultacją. W przypadku jakichkolwiek problemów otrzymasz wsparcie przez cały okres trwania licencji. Wraz z oprogramowaniem otrzymasz dokumentację dla użytkownika i administratora.

Nie jesteś naszym niewolnikiem

Alice CMS to przede wszystkim wolność tworzenia. Nie musisz zatrudniać nas do budowania twojej strony www. Dokumentacja, którą od nas otrzymasz pozwoli każdemu dobremu programiście i grafikowi przygotować serwis, jakiego potrzebujesz.